لوگوی شرکت پلیمر گلپایگان

پلیمرگلپایگان

تولید کننده لوله و اتصالات PVC-u

۵۷۰۰۵ - ۰۳۱

محصولات چسبی پلیمر گلپایگان (PG) در پروژه در دست احداث مجتمع آلومینیوم جنوب

شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب (سالکو) در سال 2003 میلادی در راستای اهداف توسعه صنایع انرژی بر، به بزرگترین تولید کننده آلومینیوم در کشور تبدیل شده  و در جمع 4 تولید کننده برتر آلومینیوم در خاورمیانه قرار گرفته است.

قرارداد این شرکت به صورت EPCF در سال 2011 با شرکت ان اف سی چین منعقد شده است، این طرح در منطقه ویژه صنعتی لامرد واقع شده است، پیمانکار اصلی پروژه شرکت NFC  چین می باشد و زیر مجموعه پیمانکاران در دو بخش واحدهای صنعتی با همکاری پیمانکاران چینی و واحد های غیرصنعتی با شرکت  رتبه یک پیمانکاری(ابنیه)در حال انجام می باشد.

ساختمان های غیر صنعتی پروژه صنایع آلومینوم جنوب با زیر بنای 14.000 متر مربع و 11ساختمان مجزای اداری به پیمانکاری شرکت ویما در حال احداث می باشد و  پلیمر گلپایگان مفتخر است در این پروژه بزرگ با آن مجموعه همکاری نماید.

در بخش تاسیسات ساختمانهای اداری کارخانه آلومینیوم از محصولات لوله و اتصالات چسبی پلیمرگلپایگان استفاده شده است.

همچنین دراین راستا شرکت پلیمر گلپایگان به علل مختلف و عدم دسترسی به یک چسب مناسب و قابل اعتماد توانسته است چسب خاصی را جهت سهولت نصب لوله و اتصالات پلیکا به مشتریان خود معرفی نماید.

پلیمر گلپایگان چسب و مایع پاک کننده وارداتی از شرکت Unecol  اسپانیا را با برند پلیمر گلپایگان و لوگوی PG  به بازار عرضه می نماید .