لوگوی شرکت پلیمر گلپایگان

پلیمرگلپایگان

تولید کننده لوله و اتصالات PVC-u

۵۷۰۰۵ - ۰۳۱

لوله های برقی نسوز پلیمر گلپایگان (PG) با قابلیت خم سرد در ساختمان مرکزی شرکت مخابرات ایران

پروژه ساختمان مرکزی شرکت مخابرات ایران و شرکت های تابعه در محدوده شمال غرب منطقه 6 تهران در ضلع جنوب اتوبان همت و در مجاورت غرب خیابان شیخ بهایی جنوبی واقع شده است. این پروژه که با کاربری مرکزیت ستادی شرکت مخابرات ایران در حال احداث می باشد،  با زیر بنای 196،000متر مربع، شامل دو برج 34 طبقه و پارکینگ طبقاتی است، شرکت پرهون طرح در خرداد ماه سال 91 از میان کلیه شرکت کنندگان باتجربه و معتبر داخلی به عنوان پیمانکار اصلی و برنده مناقصه معرفی گردید. 

خوشبختانه شرکت پلیمرگلپایگان  (PG) افتخار همکاری با آن مجموعه بزرگ را داشته و توانسته است سهمی در بخش تاسیسات برقی آن پروژه بزرگ داشته باشد. لوله های برقی پلیمر گلپایگان (PG) با قابلیت خم سرد و نسوز توانسته است رضایت آن مجموعه را جلب نماید.

لوله های برقی تولیدی پلیمرگلپایگان به دلیل سهولت درخم سرد با فنر مخصوص توانسته است خرید برخی از اتصالات در تاسیسات برقی را حذف نماید و همچنین این امکان را فراهم می سازد که لوله های برقی را طبق سفارش مشتریان با زاویه های خم مختلف آماده و ارسال نماید.

همچنین پلیمر گلپایگان (PG) همزمان با اتحادیه اروپا سرب را ازتمامی محصولات خود از جمله لوله های برقی حذف و بر روی لوله های خود عبارت بدون سرب را درج کرده است.